رژیم آخوندی سراسر با فساد و غارتگری تنیده شده است. بدون هیچ مبالغه‌ای این رژیم، فاسدترین رژیم در سرتاسر جهان است و روزی نیست که پرونده‌ای از دریای فساد این رژیم رو نشود.
به تازگی پرونده غارتگری و زمین‌خواری آخوند جنایتکار صدیقی رو شده است. 
در جریان جنگ گرگها، سایت حکومتی دیده‌بان ایران با عنوان یک سند جدید از باغ ۱۰۰۰میلیاردی صدیقی و پسران نوشت: سؤال اینجاست که اگر آقای صدیقی مدعی است که در جریان سوء‌استفاده جواد عزیزی و جعل امضای خودش و بقیه شرکا قرار گرفته و در تاریخ ۴ آذر هم برای این کار مجمع عمومی هم تشکیل داده‌اند، چرا درست ۱۵ روز از تاریخ ادعایی، پا شده و با همان کسی که به ادعای خودش سوء‌استفاده و جعل کرده، به‌محضر رفته و با او و پسرش به‌عنوان مدیران مؤسسه پیروان اندیشه‌های قائم، معامله کرده و باغ را به مؤسسه منتقل کرده است؟
سایت حکومتی اعتماد نیز نوشت: در حالی که برآورد می‌شود باغ ۴۲۰۰ متری ازگل حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان ارزش داشته باشد، طبق سند منتشر شده، این باغ به قیمت ۶۶.۴۴۶.۴۲۴. ۰۰۰ ریال (حدود ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان) فروخته شده است که با این پول حتی نمی‌توان یک آپارتمان ۵۰ متری نوساز در ازگل خرید. در واقع هر متر مربع از این باغ، تنها یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شده است؛ ۱۵۰ برابر زیر قیمت!
لطفا به اشتراک بگذارید:     
🙏لطفا به اشتراک بگذارید