دادگاه مسخره رژیم علیه رهبری مقاومت و مسئولان مجاهدین
شنوندگان عزیز رادیو صدای مجاهد سلام بر شما حتماً در جریان هستین که چند روز قبل خبرگزاری قضاییه رژیم گزارش کرد که به درخواست ۴۲نفر از بریده مزدوران رژیم؛ تحت عنوان رژیم ساخته «اعضای سابق مجاهدین»، اولین جلسه دادگاهی را بر علیه مریم و مسعود رجوی و جمعی از کادرهای ارشد مجاهدین برگزار کرده است.
دژخیمی به نام پورمریدی به‌اصطلاح قاضی این دادگاه می‌باشد و اعلام کرده است که هدف این دادگاه «محاکمه مسعود رجوی، مریم رجوی و تعدادی از مسؤلان و فرماندهان مجاهدین مانند مژگان پارسایی، مهوش سپهری، عذرا علوی طالقانی، محبوبه جمشیدی، مهدی ابریشمچی، ابوالقاسم رضایی، سید محمد سید محدثی، ... می‌باشد. جالب اینجاست که در میان کسانی که اسم آنها برای محاکمه برده شده؛ نام مجاهد قهرمان گیتی گیوه‌چیان که در قتل عام اشرف توسط قاسم سلیمانی به‌شهادت رسید نیز وجود دارد.
حال سؤال اینجاست که این دادگاه به چه منظور آن هم در داخل ایران برگزار شده است؛ هدف از شعبده‌بازی و دادگاه مسخره قضاییه رژیم چیست؟ اصلاً موضوع چیست؟ برای پاسخ به این سؤالات امروز دعوت کردیم از برادر مجاهد رضا مرادی تا همراه ما باشن. برادر رضا خیلی خوش آمدید...
هدف از برگزاری این دادگاه توسط رژیم چیست؟
به اختصار می‌توان گفت که پس از دادگاه آنتورپ و حکم تاریخی آن، دکان مزدوران رژیم در خارج کشور که حرفهای رژیم علیه مجاهدین و مقاومت ایران را رله می‌کردند؛ آن‌چنان کساد و تخته شده که قضاییه جلادان خودش به‌طور مستقیم کار را به عهده گرفت.
این دادگاه بعد از ضربه استراتژیکی رژیم در دادگاه آنتورپ بلژیک و بعد از ابطال تابعیت و پاسپورت و اخراج بریده مزدوران که آب به لانه آنها در خارج ریخته بود؛ اینک به تلافی جویی کاریکاتوری از دادگاه آنتورپ و در ادامه دادگاههای زنجیره‌یی در عراق و فرانسه تشکیل شده است. جالب اینجاست که قضاییه رژیم با لودگی تمام؛ اعلام کرده است که دو ماه پیش به قضاییه فرانسه! و قضاییه آلبانی! نیابت داده بودیم تا این محاکمه را انجام دهد و اکنون چون دو ماه سپری شده و قضات فرانسه و آلبانی کار محاکمه مجاهدین را به جریان نیانداخته‌اند؛ ناچار شدیم خودمان این دادگاه را برپا کنیم! یعنی قضاییه فرانسه و آلبانی به ریش رژیم خندیدند.
به عبارتی می‌توانیم بگوییم که رژیم بعد از ضربه دادگاه آنتورپ به‌شدت زیر ضرب نیروهای داخلی و محلی‌اش بود و این‌که چرا هیچ اقدامی نکردند و تن به دادگاهی بی‌سابقه بعد از جنگ جهانی دوم دادند و برای اولین با یک دیپلمات شاغل و سر موضع دستگیر و به ۲۰سال زندان محکوم شده است. باید جوابی هر چند باسمه‌ای می‌داد و با سیلی صورت خودش را سرخ می‌کرد که این کار ابلهانه در همین راستا قلمداد می‌شود
آیا این دادگاه نتایج مادی و حقوقی هم دارد؟
هرگز! به همین دلیل یک دادگاه صرفاً نمایشی و مسخره‌ای بیش نیست و همان‌طور که گفتن تنها برای این است که نیروهای خودش بگوید که ما هم جوابی دادیم مانند عملیاتی که در پاسخ به کشتن قاسم سلیمانی انجام دادند که اساساً نمایشی و برای جلوگیری از ریزش بیشتر نیروهایش می باشد.
در این دادگاه صحبت از ۴۲ شاکی شده است این شاکیان چه کسانی هستند؟
رژیم اعلام کرده است که این دادگاه ۴۲ شاکی! دارد. این شاکیان که خود را اعضای سابق مجاهدین یا اعضای خانواده مجاهدین معرفی می‌کنند؛ چه کسانی هستند؟ 
قبل از هر چیز باید بدانیم که آنها اگر قرابتی با مجاهدین دارند یا از اعضای واقعی خانواده مجاهدین هستند؛ در نزد رژیم چه می‌کنند؟ در دادگاههایی که ۱۲۰هزار مجاهد و مبارز و هزاران ایرانی بیگناه در آن محکوم به اعدام شده‌اند؛ چه می‌کنند؟ در دادگاههایی که موجب تنفر تمام ملت ایران هستند؛ چه می‌کنند؟
این خائنین به وطن؛ بعد از سابقه طولانی از خیانت به مردم و مقاومت ایران به درجه عضویت در وزرات اطلاعات درآمده و اکنون در پرده دیگری از ادامه خیانت خود؛ اقدام به برپایی شعبده دادگاه کرده‌اند. این بریده مزدوران همان کسانی هستند که بنا به اعتراف یکی از همکاران خود که دست به افشاگری زده است؛ وزارت اطلاعات ماهیانه ۵۰۰یورو به آنها می‌داده و از آنها انجام مأموریتهای گوناگونی علیه مجاهدین را می‌خواسته است/ از جمله نوشتن مطلب علیه مجاهدین و درج آن در رسانه‌های وابسته به وزارت اطلاعات با این عناوین: «شکنجه ناراضیان، نبودن آزادی در مناسبات مجاهدین شستشوی مغزی، اعتراف به موضوعات و لحظات جنسی، قطع روابط با دنیای بیرون، طلاق‌های اجباری، قتل‌های مشکوک در درون مجاهدین، کشتن افراد و شیعیان در عراق، گرفتن پول از آمریکا و اسراییل و عربستان و این‌که اطلاعات اتمی خود را هم از اسراییل گرفته‌اند و هیچ پایگاه و پشتیبانی مردمی در ایران ندارند» یا گردآوری اطلاعات برای عملیات تروریستی روی مجاهدین و... . (متن کامل افشاگری این بریده مزدور سابق در دسترس است و می‌توان به آن مراجعه کرد)
آنطور که پیداست برخی از به‌اصطلاح خانواده‌های مجاهدین نیز در این دادگاه شرکت داشته و با رسانه‌های رژیم مصاحبه‌های داشته‌اند؛ اینها چه کسانی هستند یا چه ارتباطی با مجاهدین دارند؟
برخی دیگر نیز که خود را خانواده مجاهدین معرفی کرده و از شاکیان این دادگاه هستند؛ همان خانواده‌های وزارتی هستند که با ۲۲۰بلندگو و ۶۷۷روز لجن‌پراکنی شبانه‌روزی در عراق به جان قهرمانان اشرفی و رزمندگان ارتش آزادیبخش افتاده بودند تا ضمن شکنجه روانی آنها، آنها را در میدان مبارزه به منجلاب رژیم بکشند.
برگردیم به موضوع اصلی بحث مان یعنی دادگاه مسخره و نمایشی که برای محاکمه رهبری مجاهدین و تنی چند از مسئولان سازمان در تهران تشکیل شده است می‌خواستم مواضع مقاومت و رهبری سازمان را توضیح بدهید؟
برادر مسعود با صدای خودش در پیام روز دوشنبه ۱۸ اسفند۱۳۹۹ خود گفته است:
بار دیگر از خامنه‌ای و روحانی و رئیسی دعوت می‌کنم اگر جرأت دارند با ما به یک دادگاه بین‌المللی بیایند. این ۱۷هزار نفر را که آمار می‌دهند و آن ۱۷هزار نفر فروغ جاویدان را هم که در آمارشان محسوب نمی‌کنند، و ۱۷هزار نفر بعدی را هم که قرار است وارد کنند؛ همراه بیاورند. این روشن می‌کند که ۴۰سال است در ایران یک جنگ عظیم بین خلق و مجاهد خلق با رژیم دجال و ضدبشر جریان دارد.
هم‌چنین برادر مسعود در همین پیام گفته است:... ...    

🙏لطفا به اشتراک بگذارید    
مرداد 17, 1399

اجلاس سه روزه شورای ملی مقاومت ایران در آغاز چهلمین سال تأسیس…

سنابرق زاهدی مسئول کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت ایران با سلام و درود به خواهر…
ارديبهشت 06, 1400

فراخوان بین‌المللی برای جلوگیری از تخریب مزار شهیدان قتل‌عام در خاوران و…

in جنبش دادخواهی

by Super User

فراخوان بین‌المللی برای جلوگیری از تخریب مزار شهیدان قتل‌عام در خاوران و از بین بردن…
مرداد 09, 1399

سیاره ما - آب شیرین - قسمت اول

in در جهان

by Super User

https://vimeo.com/444837372
شهریور 21, 1401

ستار بهشتی قهرمانی که در زیر شکنجه به شهادت رسید + فیلم

https://youtu.be/i3NvP-Mxd78زادروز ستار بهشتی قهرمانی که در زیر شکنجه به شهادت رسید اول شهریور۱۳۵۶ زادروز ستار…